Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Tajgołka

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Polana Lichajówki 10
34-531 Murzasichle, woj. malopolskie

Kontakt:

Nr tel.: 18 200 16 59
Nr tel.: 694 459 807
E-mail:

Opis firmy

Zapraszamy Państwa do naszych luksusowych domków Tajgołka. Położone są one pięknej polanie otoczonej lasami z malowniczym widokiem na Tatry, z dala od ruchu samochodowego. W skład naszego ośrodka wchodzi 5 niezależnych domków, są to m.in: domek amerykański, francuski, wiejski, etniczny i regionalny. Każdy z 5-ciu oferowanych przez nas domków zbudowany został ze świerkowych bali i pokryty gontem lub gonto-dachówką. Oprócz tego na terenie naszego obiektu znajduje się również karczma dla naszych gości z także SPA, w którym z pewnością Państwo wypoczną i się zrelaksują.

Nasz ośrodek został Przygotowany z myślą o całych rodzinach. U nas znajdą Państwo plac zabaw dla dzieci a także pokój wypełniony zabawkami, z którego można korzystać w deszczowe dni. Rodzicom oferujemy miejsce do rozpalenia grilla i ogniska, przy którym można biesiadować do białego rana.

W niewielkiej odległości od naszego ośrodka znajdują się liczne szlaki turystyczne, po których mogą Państwo spracować a także zdobywać szczyty Tatr, Ponad to w okolicy usytuowane są ośrodki narciarskie.

Zapewniamy Państwu, że u nas przypomną sobie Państwo jak pachną łąki i lasy, szumią potoki, przez które płynie źródlana woda. Natomiast nocą oglądać mogą Państwo czyste i gwieździste niebo.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl