Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Sylwia Kopka Coaching&Psychoterapia

Sylwia Kopka Coaching&Psychoterapia

Kategorie: Pozostałe, konsultanci

Słowa kluczowe: psycholog, psychologia, psychoterapia, psychoterapeuta, coach, coaching, online, terapia, uzależnień, gabinet psychologiczny, pomoc psychologiczna, Warszawa, w Warszawie, woj. mazowieckie

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Baboszewska 1/75
00-001 Warszawa, woj. mazowieckie

Kontakt:

Nr tel.: 576 218 106
E-mail:

Opis firmy

Nazywam się Sylwia Kopka. Jestem psychologiem, psychoterapeutą, a oprócz tego przeprowadzam sesje coachingowe. Oferuję usługi osobom które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i wymagają wsparcia psychologicznego. Pracuje osobiście dostosowując rodzaj przeprowadzanej terapii przede wszystkim do wymagań Pacjentów.
W swojej pracy kieruje się głównie zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego pragnienia i potrzeby. Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutycznego, w którym rozszerzam edukację.
Pomagam przy zaburzeniach i trudnościach (m.in.: nerwica i depresja). Oferuję terapię indywidualną, a dodatkowo terapię dla par. Oferuję również doradztwo oraz dodatkowo konsultacje psychologiczne.
Ofertę kieruję do osób dorosłych. Zapraszam do gabinetu psychoterapii mieszkańców z miasta Warszawa i okolic.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl