Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Relokum Przeprowadzki

Relokum Przeprowadzki

Kategorie: Samochody i pojazdy, Przyczepki samochodowe, Pozostałe, Usługi w motoryzacji

Słowa kluczowe: przeprowadzka, przeprowadzki, przewóz mebli, transport mebli, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Romualda Traugutta 86/2
80-229 Gdańsk, woj. pomorskie

Kontakt:

Nr tel.: 577 035 262
E-mail:

Opis firmy

Szukasz nowego mieszkania? W najbliższym czasie planujesz się wyprowadzić? Działalność Relokum Przeprowadzki zajmie się przetransportowaniem Twoich rzeczy! Bez większego trudu a tym więcej w efektywnym czasie spakuje i ochroni wszelkie sprzęty by cało przewieść je w nową lokalizacje.

Relokum Przeprowadzki to kompetentna załoga znajdująca się od lat na naszym polskim rynku. Wykwalifikowani pracownicy firmy dostarczają odpowiednią organizację pracy – umieją rozstrzygnąć w największym stopniu niezwykłe sytuacje powstające podczas usługi, a mało tego oferują asyste przy pakowaniu, jak i na miejscu rozkładaniu wedle życzenia wszelkich mebli czy akcesoriów. Zakład zabiega o każdy towar powierzony przez klienta w następstwie tego meble i sprzęty są kompleksowo obłożone specjalnymi miękkimi materiałami a drobne rzeczy spakowane i skrywane w kartonach.
Relokum zaoferuje się w podobny sposób w przeprowadzkach międzynarodowych a szczególnie do Anglii i całej Europy zapewniając kluczowe formalności dotyczące przewozu ekwipunku.
Firma ta jest nakręcona na jak najlepszą satysfakcje klienta, więc dodatkowo usługi są świadczone w konkurencyjnych cenach!!
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl