Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Kostrogaj 14A
09-400 Płock, woj. mazowieckie

Kontakt:

Nr tel.: 608-304-248
Nr tel.: 608-610-248
E-mail:

Opis firmy

„To Ludzie tworzą firmę… Zadbaj o nich”, „Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki… na cuda potrzebujemy kilku dni”. To hasła przewodnie naszej firmy mające odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wiemy jak bardzo ważny jest pracownik w każdej firmie i to on tworzy jej potencjał. Dlatego też pomożemy Państwu w stworzeniu doskonałego i zgranego zespołu reprezentującego na każdym szczeblu wasze przedsiębiorstwo.

Imprezy integracyjne są niezwykle ważnym elementem w życiu każdej firmy. Pozwalają one poznawać się Państwu nawzajem a także są okazją do zademonstrowania pracownikom ich nieograniczonych możliwości powstających ze współpracy i właściwego wykorzystywania możliwości w trakcie odbywających się konkurencji.

Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się organizacją imprez. Pomożemy Państwu stworzyć idealną imprezę integracyjną, podczas której uczestnicy będą się doskonale bawić. Spełnimy Państwa wszystkie wymagania a także gwarantujemy wsparcie, pomoc i dobrą radę w każdej chwili.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl