Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Pomarańczowe Ja - Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Kategorie: konsultanci, Specjaliści prawni, leasing

Słowa kluczowe: psycholog, psychoterapueta, pomoc psychologiczna, terapia, par, małżeństw, depresja, nerwica, Poznań

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Grochowska 59
60-339 Poznań, woj. wielkopolskie

Kontakt:

Nr tel.: 608240260
E-mail:

Opis firmy

Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” powstał z koncepcją, aby świadczyć usługi terapii osobom dorosłym, jak i dzieciakom trudniących się w relacjach z innymi czy w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju, który jest niezbędny w naszym normalnym życiu.
„Pomarańczowe Ja” składa się z grupy sprofilowanych psychologów, psychoterapeutów i trenerów prowadzących instruktaże psychologiczne i szkolenia umiejętności psychologicznych na terenie miasta Poznań.

„Pomarańczowe Ja” poprzez pouczenie i zamiar przynoszenia pomocy innym ludziom prężnie się rozwija, także poszerzając swój wachlarz usług.
W swojej ofercie Ośrodek Psychoterapii i Asysty Psychologicznej posiada solidne programy, które zapewniają osobom poszkodowanym przez los nadzieję na wyższą, nową przyszłość.
Usługi przedsiębiorstwa otwierają się poprzez konsultacje z wykwalifikowanymi psychologami lub psychiatrami, aby poznać kłopot a przede wszystkim wesprzeć pacjenta w rozwiązaniu drażliwej sytuacji. Stopniowym krokiem jest terapia grupowa, która umożliwi oswoić się z porównywalnymi problemami u innych osób, a tym samym poniosą pewności siebie. Zarówno dla par i małżeństw powstała terapia, aby uporać się z trudnościami we obustronnej komunikacji.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl