Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
P.H.U Robex Pomoc Drogowa

P.H.U Robex Pomoc Drogowa

Kategorie: Samochody i pojazdy, Usługi w motoryzacji, Samochody osobowe

Słowa kluczowe: pomoc drogowa, holowanie, laweta, transport, autopomoc, autoholowanie, Płońsk, Ciechanów, Ojrzeń

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń, woj. mazowieckie

Kontakt:

Nr tel.: 504950615
E-mail:

Opis firmy

Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona na terenie miejscowości Ojrzeń (nieodlegle Ciechanowa) zajmuje się obsługą osób, którym zdarzyła się kolizja czy inny niespodziewany wypadek samochodowy. Twórca firmy — Robert Staworko posiada kompetentnych pracowników, którzy z predyspozycją i niebywałą pewnością dotrą do klienta, zdając sobie z tego kwestię, że znajduje się on w kłopotliwej sytuacji.

P.H.U Robex jest nastawiona na jak najlepsze relacje z klientem, więc firma dysponuje atrakcyjną cenowo asyste drogową kierowcom w okolicach krajowej „siódemki” między Mławą a Łomiankami, a także dostarcza drobne naprawy czy też holowanie. a jeśli wypadek zdarzył się dalej od miejsca zamieszkania? Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę na terenie całego kraju! Przedsiębiorstwo również angażuje się transportowaniem aut dostawczych, terenowych, ciężarowych a także maszyn rolniczych, budowniczych oraz produktów, czyli: palet, stali, drzewa i tym podobnych.
Pomoc drogowa P.H.U ROBEX prosperuje całodobowo, w każdy dzień miesiąca nawet w święta, aby w każdej godzinie dnia czy nocy z troską udzielać usługi naprawy, holowania czy transportu uszkodzonego pojazdu.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl