Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Ogrodolandia

Ogrodolandia

Kategorie: Budownictwo, Pozostałe, Produkty z drewna / obróbka drewna

Słowa kluczowe: meble ogrodowe, sklep z meblami, pergole, huśtawka, ławka, donice, leżak, pawilon, altana, domki, wiaty, panele, garaże, zadaszenie tarasu, architektura ogrodowa

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Mickiewicza 35/7
89-600 Chojnice, woj. pomorskie

Kontakt:

Nr tel.: 602790598
E-mail:

Opis firmy

Ogrodolandia jest sklepem internetowym trudniącym się sprzedażą sprzętów wchodzących w skład architektury ogrodowej. Placówka mieści się w Człuchowie, na Pomorzu. Firma została otworzona w 2008 r., w związku z tym wyróżnia się nie tylko długoletnim doświadczeniem, ale także idealnie skomponowanym magazynem sładającym się z popularnych producentów krajowych oraz europejskich.
Zaglądając do wirtualnego sklepu, można ujrzeć przejrzyste kategorie produktów z podziałem na przykład na meble ogrodowe oraz budowle. Wychowując we własnym mieszkaniu dzieci, z powodzeniem można wykreować niesamowity plac zabaw, składając zamówienie na produkty w stu procentach bezpiecznych i sprawdzonych firm, takich jak Little Tikes. Większość sprzętów proponowanych przez firmę Ogrodolandia, została wyprodukowana w Polsce. Dzięki różnorodności oferty, można zamówić wyjątkowy wypoczynek do własnego zielonego zakątku. Sklep przyjmuje zamówienia od wszystkich klientów na terenie Polski, zapewniając im dowóz paczki pod wymieniony adres.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl