Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Max-Hol Pomoc Drogowa

Max-Hol Pomoc Drogowa

Kategorie: Samochody i pojazdy, Przyczepki samochodowe, Pozostałe, Usługi w motoryzacji

Słowa kluczowe: pomoc drogowa, holowanie, lawety, autopomoc, ratownictwo drogowe, hds, parking strzeżony, odszkodowania komunikacyjne, auta zastępcze, transport maszyn, wulkanizacja, blacharstwo, mechanika pojazdowa, Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Objazdowa 3
58-560 Jelenia Góra, woj. dolnoslaskie

Kontakt:

Nr tel.: 796 967 979
E-mail:

Opis firmy

Lokatorzy terenu woj. Dolnego Śląska posiadają w swojej sile kompetentną pomoc drogową oraz usługi przewozu pojazdów przez firmę Max-Hol, która pozostała utworzona przez Wiolettę Herba.
Przez wzgląd świetnie sprofilowanej kadrze dwudziestoczterogodzinnej firmy zaświadczane są usługi w najwyższej formie, jak i rywalizujących cenach. Działalność Max-Hol zarządza swoją centralą w miejscowości Jelenia Góra.

Max-Hol wręcza kompetentną pomoc drogową dla kierowców pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferuje Państwu spedycje auta w określone lokalizacje, jak i naprawę auta w prywatnym remontowanym zakładzie. Służbowa pomoc drogowa działa w głównej mierze na okręgach Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba i ich okolic oraz zaręcza błyskawiczny dojazd na wezwanie z doświadczoną pomocą.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl