Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Limuzyny Tarnów

Limuzyny Tarnów

Kategorie: Limuzyny

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Rynek
33-100 Tarnowa, woj. malopolskie

Kontakt:

Nr tel.: 781 016 500
E-mail:

Opis firmy

Zadaniem naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Zakres działalności naszego przedsiębiorstwa obejmuje wynajem ekskluzywnych limuzyn.

Oferujemy Państwu dwa największe klasyki w tej kategorii samochodów – Lincoln Town Car. Samochody każdego zachwycają swoim wdziękiem, klasą oraz prezentacją. Przejazd takim samochodem jest niezwykle przyjemny i wzbudza pełny zachwyt wśród otoczenia. Bez wątpienia przyjazd takim samochodem do ślubu urozmaici nie tylko drogę do kościoła czy lokalu, ale całe wydarzenie.

Z nami nie będą się Państwo musieli martwić tym jak dotrzeć na ceremonię ślubną, przyjęcie czy też sesję zdjęciową. Ponad to każdy samochód ma swojego kierowcę oraz na życzenie klienta przystrajamy samochód.

Obsługujemy wszystkie przyjęcia okolicznościowe zarówno śluby, studniówki, wieczory panieńskie/kawalerskie jak i imprezy firmowe, randki, festiwale. Samochody doskonale sprawdzają się również przy kręceniu teledysków, filmów czy też podczas sesji zdjęciowych. Każdy z naszych klientów obsługiwany jest indywidualnie i ma on możliwość określenia oferty według własnych potrzeb.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl