Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Hotel Apollo

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Kapielowa 11
76-150 Darłowo, woj. zachodniopomorskie

Kontakt:

Nr tel.: 94 314 24 53
Nr tel.: 602 472 378
Fax: 94 314 11 63
Skype: hotelapollovip
E-mail:

Opis firmy

Hotel Apollo to przepiękny i odrestaurowany obiekt o bogatej historii. Położony jest on w najpiękniejszej części Darłowa bezpośrednio przy plaży. Przed obiektem rozciąga się piękny park zdrojowy ze stylową fontanną, które nadają hotelowi jeszcze większej prezencji. Naszym gościom zapewniamy jak najwyższy standardy pobytu i zadowolenie z obsługi.

Wyjątkową zabawę w trakcie przyjęcia gwarantuje Państwu wystrój sali balowej zaprojektowanej ponad 200 lat temu. Znajdują się na niej przepiękne antresole, z których możemy obserwować przebieg przyjęcia lub odpocząć a także niesamowity wenecki żyrandol. Ponad to bezkresny widok rozciągający się z okien kawiarni pozostawia u każdego niezatarte w pamięci zachody słońca.

W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz możliwości noclegu także organizację przyjęć okolicznościowych w tym także wesela, SPA, pobyty we dwoje w tym organizacja romantycznych zaręczyn. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i spełnimy niemalże każde życzenie. Obsługa hotelowa jest w pełni zaangażowana w świadczenie klientom usług na jak najwyższym poziomie. Serwowane przez nas potrawy wykonane są z pieczołowicie i selektywnie wypranych produktów.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Ogłoszenia z tych samych kategorii co wypożyczalnia

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl