Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
Gorspodarstwo Agroturystyczne Stokrotka

Gorspodarstwo Agroturystyczne Stokrotka

Kategorie: Domki wczasowe

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Łobozew Górny 11
38-700 Ustrzyki Górne, woj. podkarpackie

Kontakt:

Nr tel.: 662 081 501
Nr tel.: 13 461 48 98
E-mail:

Opis firmy

Gospodarstwo Agroturystyczne „Stokrotka” cechuje wspaniała rodzinna atmosfera. U nas Państwo naprawdę wypoczną w ciszy i spokoju. Wszystkim turystom oferujemy noclegi w naszym pensjonacie lub całoroczne domki letniskowe.
Nasz ośrodek położony jest w zacisznym zakątku Bieszczad we wsi Łobozew z dala od miejskiego zgiełku. Dla osób ceniących sobie cisze i spokój jest to idealne miejsce na wypoczynek. Oprócz tego znajdą tutaj Państwo doskonałe warunki do uprawiania turystyki, zjazdów na nartach lub snowboardzie oraz kąpieli w okresie letnim.
Nie tylko położenie i rodzinna atmosfera sprawiają, że nasz ośrodek jest wyjątkowy. Oferujemy Państwu również domowe posiłki, swojskie wędliny, białe sery, oscypki, warzywa. Posiadamy Certyfikat Gospodarstwa Ekologicznego, dzięki temu mogą być Państwo zawsze pewni, że u nas jedzą zdrowo, smacznie i pożywnie.
Na terenie gospodarstwa wydzielone zostało miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska. Ponad to znajduje się tutaj plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę a także parking samochodowy.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl