Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
FHU PAT-CAR Perzesty Patryk

FHU PAT-CAR Perzesty Patryk

Kategorie: Przyczepki samochodowe, Pozostałe, Samochody i pojazdy, Usługi w motoryzacji

Słowa kluczowe: pomoc drogowa, holowanie, laweta, autopomoc, transport pojazdu, wypożyczalnia aut, Płock, Plock, w Płocku

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Sierpecka 1
09-400 Płock, woj. mazowieckie

Kontakt:

Nr tel.: 694488506
E-mail:

Opis firmy

Proponuję usługi z zakresu pomocy drogowej, w tymna przykład fachowe usługi przewozowe lawetami zarówno na terenie kraju, jak i poza granicą Polski. Wymienione usługi realizuję z wykorzystaniem sprzętu najwyższej jakości, i z tego powodu jestem w stanie sprostać wymogom wielu klientów. Zachęcam do zapoznania się z usługą przewożenia pojazdów jednośladowych oraz maszyn wykorzystywanych w rolnictwie, która jest dostępna w bardzo niskich cenach. Posiadam także w ofercie możliwość wypożyczenia auta, który będzie wybrany na płaszczyźnie kluczowych oczekiwań. Dbam o bezpieczeństwo transportowanych przeze mnie pojazdów oraz maszyn. Zachęcam do zapoznania się z dokładniejszym opisem prowadzonej działalności z pomocą strony internetowej.

Z omawianej przeze mnie nierzadko korzystają osoby, które z pewnych względów nie są w stanie wrócić do domu zakupionym pojazdem. W takim wypadku zawsze proponuję błyskawiczny dojazd na miejsce i dostosowanie usługi do wymagań klienta. Wszystkim zainteresowanym oferuję także bardzo duży parking pokolizyjny, na którym można bezpiecznie zaparkować uszkodzony samochód. Ceny świadczonych przeze mnie usług nie są wysokie i są zależne od rodzaju danego zlecenia, w tym od utrudnień występujących w trakcie jego realizacji.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Wizytówki firm powiązanych kategoriami

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl