Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Drogmal

Kategorie: Pozostałe, Budownictwo

Słowa kluczowe: znaki drogowe, malowanie hal, parkingów, ścian, DROGMAL, producent znaków drogowych, projektant znaków drogowych, oznakowanie dróg, ulic, placów, podstawy drogowe, wynajem znaków drogowych, bariery drogowe, montaż barier drogowych, krawężniki, wysepki, azyle, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, konstrukcje stalowe, szyny kierunkowe, słupki, u-21, u-5, spowalniacze, zapory, lustra drogowe, pachołki, progi zwalniające, blokady, barierki, kompleksowe wykonawstwo barier, bariery drogowe, podstawy drogowe

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Szkolna 13
74-106 Stare Czarnowo, woj. zachodniopomorskie

Kontakt:

Nr tel.: 508 105 462
E-mail:

Opis firmy

Osoby zastanawiające się z jakiego miejsca biorą się na placach parkingowych znaki zakazu bądź nakazu, mogą uznać zagadkę za rozwiązaną.
Tego typu i zbliżonymi rzeczami trudni się firma Drogmal posiadająca adres w Starym Czarnowie.
To właśnie na skutek robociźnie i usługom tej placówki klienci fizyczni z całej Polski, ale również instytucje publiczne, jest się w stanie zapewnić infrastrukturze wymagane oznakowania.
Przedsiębiorstwo na tle innych producentów odznacza się w pierwszej kolejności wieloletnim zdobywaniem praktyki, starannością o każdy detal, oraz ciągłym powiększaniem swojej oferty.
Dodatkowo na jeden z wyrobów, a dokładniej na azyle prefabrykowane z tworzyw sztucznych, został przyznany banżowy dokument przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie.
W dokładnej ofercie placówki Drogmal, można wyróżnić chociażby podstawy drogowe, ogrodzenia budowlane, bądź kasetony reklamowe.
Kontrahenci mogą skorzystać z robocizny specjalistów.
Tak więc z tym możliwe jest zamówienie malowania placów postojowych, hal, a także ścian na rozmaitych powierzchniach.
Ponadto klienci mogą wydzierżawić folie odblaskowe, między innymi na czas remontów infrastruktury drogowej.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl