Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Oferty wynajmu
Samochody i pojazdy
Samochody osobowe
City Car - Wypożyczalnia samochodów
Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie podstawowe

Oferta została zakończona!

City Car - Wypożyczalnia samochodów

2012-04-27

Kategoria: Samochody osobowe
Lokalizacja:

(cała Polska)

Słowa kluczowe: brak słów kluczowych

Właściciel

ul.Al. Jana Pawła II 4

14-20 Iława

woj. opolskie


tel.: 530 8888 98

email: citycar.info@wp.pl

Opis oferty

Wypożyczalnia Samochodów City Car swoim zasięgiem obejmuje regiony: Warmia - Mazury, Kujawsko - Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio - Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie.
W naszej ofercie znajdują się oprócz samochodów osobowych również skutery motorowe a dla miłośników jazdy motocyklowej udostępniamy motor marki KAWASAKI, tzw. Chopper. Flota samochodowa wypożyczalni City Car oparta jest na marce FORD, Chevrolet, Fiat.
Oddajemy do państwa dyspozycji nowe samochody o dobrej renomie. Wybrane przez nas wersje, to modele z bardzo dobrym wyposażeniem m. in. z klimatyzacją, radiem CD, nawigacją, fotelikiem dla dzieci w wieku od 1 - 7 lat, zamykany na klucz bagażnik na dach, kaski do motocykli itp.
Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy stopień bezpieczeństwa wszystkie nasze samochody są serwisowane w autoryzowanych stacjach oraz sprawdzane po każdym wypożyczeniu. Ponadto są objęte pakietem ubezpieczeń w zakresie OC, AC i NW. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przez osoby prywatne jak również firmy i instytucje.

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl