Ogłoszenia wynajmu i najmu w Rentoria.pl

Kupuj części samochodowe w iParts.pl

Jesteś na: Strona główna Wypożyczalnie
City Car

City Car

Kategorie: Samochody osobowe, Motocykle/skutery

Słowa kluczowe: wypożyczalnia, samochody, auta, wynajem, skutery, motocykle

Dane kontaktowe

Adres:

ul. Al. Jana Pawła II 4
14-20 Iława, woj. opolskie

Kontakt:

Nr tel.: 530 8888 98
Nr tel.: 89 679 72 72
E-mail:

Opis firmy

Wypożyczalnia Samochodów City Car swoim zasięgiem obejmuje regiony: Warmia - Mazury, Kujawsko - Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio - Pomorskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie.
W naszej ofercie znajdują się oprócz samochodów osobowych również skutery motorowe a dla miłośników jazdy motocyklowej udostępniamy motor marki KAWASAKI, tzw. Chopper. Flota samochodowa wypożyczalni City Car oparta jest na marce FORD, Chevrolet, Fiat.
Oddajemy do państwa dyspozycji nowe samochody o dobrej renomie. Wybrane przez nas wersje, to modele z bardzo dobrym wyposażeniem m. in. z klimatyzacją, radiem CD, nawigacją, fotelikiem dla dzieci w wieku od 1 - 7 lat, zamykany na klucz bagażnik na dach, kaski do motocykli itp.
Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy stopień bezpieczeństwa wszystkie nasze samochody są serwisowane w autoryzowanych stacjach oraz sprawdzane po każdym wypożyczeniu. Ponadto są objęte pakietem ubezpieczeń w zakresie OC, AC i NW. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno przez osoby prywatne jak również firmy i instytucje.
Ocena ogolna:
0
Obsługa
0
Ceny
0
Usługi
0
Lokalizacja
0

Na skróty:

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Rentoria.pl